Terapie sdílením probouzí k životu nový formát – podcast s příznačným názvem “Terapie sdílením PODCAST”. Tento inovativní audio formát přináší hlubší pohledy na témata vztahů, umění, osobního rozvoje a nabízí seznámení s inspirativními osobnostmi.

“Terapie sdílením PODCAST” vznikl jako přirozený krok z pětileté série přednášek Terapie sdílením LIVE a posléze i RESET.

Tvůrci přednášek se rozhodli rozšířit svoje dosavadní působení o audio formát a do studia zvou hosty nejen z terapeutického a uměleckého světa, ale i z dalších oblastí. Diskutují o vztazích, komunikaci a vlivu digitálního světa na naše životy.

Oba vytvářejí bezpečné prostředí pro své hosty, kteří mohou mluvit nejen o svém oboru a profesi, ale i o svých vztazích a svých životních zkušenostech. Naším cílem je vyvážit míru odbornosti s neformální atmosférou.

Podcast je koncipován tak, aby byl vhodným společníkem při běžných každodenních činnostech, jako např: cestování, domácí práce, sport, ale je vytvářen s profesionálním zázemím, režií a střihem.

Ester a Honza o projektu

Terapie sdílením PODCAST je dostupný na podcastové platformě Pickey.cz.

V prvních epizodách můžete očekávat zajímavé rozhovory s hosty z různých sfér, kteří budou otevírat témata, která se dotýkají každého z nás: Iva Poláčková Šolcová, přední vědkyně na poli psychologie, novinář a spisovatel Filip Titlbach, podnikatelka a filantropka Kateřina Beránková, učitel Daniel Pražák a stylista Miroslav Romaniv.

Účinkují: Ester Geislerová, Honza Vojtko
Režie a dramaturgie: Johana Ožvold
Sound Design: Martin Ožvold
Produkce: Anna Freund Lima & Terapie sdílením